top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraPatnáctka Náš Domov

10 let Patnáctky náš domov

4. září 2013, v dnes již neexistující restauraci U Urbanů v Milánské ulici, oficiálně vznikla Patnáctka náš domov. Přesně před deseti lety jsme ji založili jako reakci na pokoutný, šejdířský a prospěchářský systém, který tu zavedla a upevnila nejmenovaná vládnoucí strana. Její praktiky (spolu s řadou členů) postupně metastázovaly i do dalších stran, které dinosaurům pomáhají dál udržovat moc. Teprve nyní se vládnoucí beton začíná povážlivě drolit, až se musí lepit ve spolupráci s extremisty. Ukazuje se, že náš boj za modernější, zdravější a transparentnější Prahu 15 jde celou dobu správným směrem, i když je cesta úmorně klikatá a trnitá. Teprve nyní je cíl na dohled.


Máme radost, že se v Patnáctce náš domov vytvořila početná skupina skvělých parťaček a parťáků, kteří mají chuť a nadšení do práce pro své sousedy a dokáží k prospěšné aktivitě strhnout i ostatní. Jsme hrdí na to, že jsme svou prací získali v těch uplynulých deseti letech vaši obrovskou důvěru a zdaleka největší přízeň ze všech politických subjektů v naší městské části. Je to pro nás závazek a zároveň naděje do budoucna, že změna je možná a skutečně přijde. Pokud chcete být její součástí, budeme rádi, když přidáte pomocnou ruku. Naše řady vždy byly a stále jsou otevřené novým zájemcům!


Díky vám, občanům Prahy 15, za krásných 10 let s vámi! P15


P.S. Jubileum PND samozřejmě pořádně oslavíme, konkrétně ve čtvrtek 21. září na akci, o níž vás budeme včas informovat.8 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page