PRACUJEME NA VEŘEJNÉM PROSTORU

Soustavně prosazujeme svůj volební program a jeho nedílnou součástí je i práce v oblasti veřejného prostoru. Jednou z mála možností, jak to dělat z opozice, je účast v participativním rozpočtu.

Po loňském ročníku, kde jsme díky vašemu hlasování obsadili druhé a třetí místo, přihlásili naši členové znovu své záměry, tentokrát Klára Krybusová, Radek Běla a Lukáš Pertl. Již od 15. června budete moci pro dva z nich, ale i pro další od jiných navrhovatelů, hlasovat.

I přes stále nízkou částku 400 000 korun, která je na participativní rozpočet vyhrazena, jsme rádi, že projekt v Praze 15 pokračuje. Budeme se zároveň snažit o navýšení participativního rozpočtu pro rok 2021. Jeho výhodou je totiž jasné zapojení místních občanů do utváření veřejného prostoru oproti neprůhledným zadáním projektů, o kterých nikdo neví, zda je naše městská část vůbec potřebuje.

Na všechny přihlášené projekty roku 2020 se můžete podívat ZDE.

HLASUJTE PRO SVŮJ OBLÍBENÝ PROJEKT ZDE.

Právě nyní můžete až do 30. června podpořit některý ze záměrů obyvatel Prahy 15 pro zlepšení veřejného prostoru!

Vyberte si mezi osmi projekty, které pro vás připravili vaši aktivní sousedé, a pomozte jim zhmotnit jejich sny. Svého favorita si v nabídce určitě najdete.

Patnáctka náš domov myšlenku participativního rozpočtu do Prahy 15 přinesla, a proto jsme rádi, že se nyní ve druhém ročníku objevilo zase o něco více nápadů. Oceňme tedy práci jedněch pro ostatní tím, že pořádně zahlasujeme.