top of page

so 04. 4.

|

Místo bude upřesněno

Ukliďme Patnáctku! "Dvojboj" Ukliďme Groš + Lesopark

Patnáctka náš domov tradičně pořádá úklid v Praze 15! Organizaci zajišťuje především Martin Šimkák a Jana Vachulová. Úklid Groše 4.4. 9:00 hod. Úklid Lesoparku 4.4. 14:00 hod. (sraz před Olympia Fitness na rohu Strašnické a Záveské ul.)

Registration is Closed
See other events
Ukliďme Patnáctku! "Dvojboj" Ukliďme Groš + Lesopark
Ukliďme Patnáctku! "Dvojboj" Ukliďme Groš + Lesopark

Čas a místo

04. 4. 2020 9:00 – 17:00

Místo bude upřesněno

O události

Martin Šimák - přeborník v pořádání úklidových akcí v Praze 15. Vždycky dokáže strhnout doslova desítky kamarádů a kolegů, s kterými již zbavil naši městskou část několika tun odpadků. Letos organizuje za Patnáctku náš domov velký úklid lesoparku, konkrétně v sobotu 4. dubna od 14 hodin. Loni přišlo pomoci asi nadšených 100 dobrovolníků, tak to nyní zkusme ještě v hojnějším počtu. Dorazíte?

Jana Vachulová z Patnáctky náš domov již několik let pořádá velký úklid Groše. K práci pro naše životní prostředí dokáže vždy strhnout dobrovolníky všech věkových kategorií a společně si poradí s každou pneumatikou, která tu vyroste jako cukrová řepa. Zapojte se letos i vy, ať nám Groš po zimě hezky prokoukne. Těšíme se na vás 4. dubna od 9.00 hod., sraz před Olympia Fitness na rohu Strašnické a Záveské ul. 

Sdílet událost

bottom of page