top of page

PATNÁCTKA NÁŠ DOMOV VÁS ZVE K VOLBÁM V PRAZE 15

Milí přátelé a podporovatelé Patnáctky náš domov,
 

od otevření volebních místností nás dělí už jen hodiny a my bychom vám všem chtěli poděkovat za přízeň, kterou jste v uplynulém období Patnáctce náš domov projevili. Když jsme sdružení před čtyřmi lety zakládali, navzájem jsme se příliš neznali. Žili jsme si každý vlastní životy, a přesto nás už tehdy spojovalo jedno neviditelné pouto. Přesvědčení, že není možné ponechat správu Prahy 15 lidem, kteří její tvář ničí bezohlednou zástavbou a kteří ve svých politických funkcích opakovaně selhávají.

Na naše první setkání přišlo pár lidí. Ale to byl jen začátek. Začali jsme růst. Přicházeli další a další obyvatelé Měcholup a Hostivaře, přidávali se podporovatelé ze sídlišť a paneláků, domků ze staré zástavby, mladé rodiny i senioři. Pár malých kamínků, které se daly v jednu chvíli společně do pohybu, dokázalo strhnout lavinu, jež před čtyřmi lety rozvrátila předpřipravené koalice starých struktur. A co víc. Tato lavina ke zděšení některých politiků dále sílí a my usilovně pracujeme na tom, aby se vliv obyvatel, kteří si přejí chránit zelené plochy, ještě více vzrostl.

Před volbami se vždy opakuje klišé, že rozhoduje každý hlas. Je to pravda. Zvlášť v těch komunálních. Moc vás proto prosíme, pokud jsou vám naše snahy sympatické, najděte si chvilku času a pomozte nám svým hlasem. Věřte, že i my občas býváme frustrováni, že ne na vše stačíme. Častokrát jsme byli v minulých letech přehlasováni. Ale mnohokrát se nám také podařilo poměr sil zvrátit a náš boj jsme dovedli k vítězství! Jen na vás teď je, jakou sílu nám do dalšího volebního období dáte. Prosíme, nenechte nás v tom samotné. Bojujeme i za vás!

 

Vaše Patnáctka náš domov

bottom of page