top of page

TRADIČNÍ PŘEDVÁNOČNÍ AUKCE PATNÁCTKY NÁŠ DOMOV

 

Patnáctka náš domov pořádá další ročník tradiční adventní aukce, tentokrát ve prospěch alespoň dvou víkendů odpočinku pro tátu Káti a Páji.

Pan Markovič je osamělý táta pečující o desetiletá dvojčata Káťu a Páju, nemluvící děti s autismem a mentálním postižením. Je profesí řidič pražské MHD, což mu umožňuje pracovat v takových směnách, aby péči o Páju a Káťu časově zvládal.

Přes veškerou finanční pomoc státu, která není malá, mu nejvíce chybí možnost alespoň občas si od dětí odpočinout. Existuje možnost zajistit jejich víkendový pobyt ve specializovaném zařízení pro děti s autismem. Cena takového pobytu ale je pro dvě děti 6 000 Kč. Zvládneme mu umožnit, aby si mohl alespoň dva takové víkendy včas předplatit?

Aukce poběží do 15. 12. 2019, aby si dražitelé mohli vyzvednout své "úlovky" ještě před Vánocemi. Vstup do aukce na FB je ZDE.


Na spoustu vašich zajímavých nabídek do aukce (předmětů, zážitků, vlastnoručních výrobků...) se těší Patnáctka náš domov. Inspirovat se můžete např. loňskou aukcí, která pomohla Elišce ZDE.

bottom of page