top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraPatnáctka Náš Domov

Pamatujete na bufet u mola?

Nedávno jsme se znovu po osmi měsících zeptali radnice, jak místostarosta Frauenterka (ODS) pokročil s přípravou projektu bufetu na hladině hostivařské přehrady.

Podle dokumentů, které jsme obdrželi, to vypadá, že nijak. A řekněme si rovnou: naštěstí. Více než tři roky tlačený záměr nikdy nebyl projednán s veřejností, naopak i proti němu vznikla petice „Lesopark, nikoliv lunapark“, kterou podepsalo přes tisíc lidí.


Znovu se potvrdilo, jak jsme předpokládali, že místostarosta Frauenterka stále nemá v ruce souhlas majitele pozemku (vodní hladiny) – tedy magistrátu – s umístěním bufetu. Přesto již za přípravu záměru na cizí ploše bylo architektovi Hlaváčkovi vyplaceno 187 tisíc korun, a dalších 36 tisíc bylo vyhozeno za zpackaný hydrogeologický průzkum.


Podobných zbytečných projektů, v nichž samoúčelně mizejí statisíce a miliony, produkuje vládnoucí koalice ANO / ODS / TOP 09 nespočet. Pojďte spolu s námi na podzim zamezit tomuto nehospodárnému nakládání s penězi občanů Prahy 15!32 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page