top of page

PODPOŘTE VYDÁNÍ NOVIN PATNÁCTKA NÁŠ DOMOV NA STARTOVAČI!

 

Každoročně přinášíme do schránek všech obyvatel Prahy 15 svoje noviny, které pro vás ve volném čase vyrábíme. Můžete se z nich dozvědět nezkreslené údaje o chystaných i probíhajících stavebních aktivitách, seznámit se s návrhy, kterými chce Patnáctka náš domov přispět ke zlepšení života v naší městské části, a získat informace o dalších aktivních občanech, kterým není lhostejné dění v Praze 15.

Tyto noviny jsou stále důležitější v situaci, kdy současná vládnoucí koalice zcela ovládla redakci oficiálního Hlasatele vydávaného radnicí a v rozporu s dobrými mravy nevpustila do redakční rady žádného zástupce opozice - Patnáctky náš domov. Navíc změnila pravidla sloupku zastupitelů, který byl v minulém období pro všechny zastupitelské kluby zcela volnou tribunou - nyní musí každý zastupitelský klub odpovídat na předem danou otázku, což kluby koalice navíc často ani nedělají...


Prosíme, přispějte na další vydání novin Patnáctky náš domov a získáte pravdivé informace!


Podpořte jejich vydání na Startovači - jednoduše, z domova, několka kliky - a ještě si vyberte ze zajímavých odměn. Děkujeme vám, že nám pomůžete pracovat pro vás.


Podpořit nás můžete ZDE.

IMG_0856.jpg
bottom of page