top of page

KRÁSNÉ LÉTO VŠEM! (A MY PRACUJEME DÁL...)

 

Patnáctka náš domov vám přeje krásné léto plné dobrých lidí, příjemného slunce, jasných nocí, osvěžující vody a zeleně kolem vás. Odpočiňte si co nejvíce dle svých představ. My to také trochu zkusíme, ale dál budeme hlídat zejména aktuální developerské kauzy, které se rojí ze všech stran...

Aktuálně se nám díky zmobilizování sousedů podařilo přerušit stavební řízení na rekonstrukci hostivařské pekárny na ubytovnu. Investor chce upravit bývalou administrativní budovu v areálu na ubytovnu s celkem 64 lůžky. Tím by ale v poklidné lokalitě mohlo dojít k narušení pohody bydlení a dopravní prostupnosti v Miranově ulici. Vzhledem k charakteru ubytovacího zařízení může narůst v dané oblasti neúměrně provoz a hluk, a to zejména ve večerních a nočních hodinách. Díky aktivní práci místních obyvatel se upozornilo na několik závažných nedostatků plánované rekonstrukce a stavebník má novou lhůtu k doložení chybějících údajů a podkladů.


Případ budeme nadále ostražitě sledovat a na rozdíl od radnice budeme vytrvale o všem informovat především tamní usedlíky. Jsme tu pro stávající občany Prahy 15, nikoliv pro developery a jejich projekty.

Léto2.jpg
Leto1.jpg
bottom of page