top of page

PODĚKOVÁNÍ VŠEM OBČANŮM

 

Děkujeme všem aktivním občanům Prahy 15 (ale i Prahy 10), kteří se 19. června zúčastnili jednání zastupitelstva, mnozí dokonce poprvé v životě. Probouzející se zájem o dění v naší městské části je patrný na každém kroku a toho si nesmírně vážíme. Každý by se měl zajímat o to, co se chystá v jeho blízkém okolí a neměl by připustit zhoršování životního prostředí v Praze 15.

K tomu je důležité mít informace, a ty jako Patnáctka náš domov budeme občanům předávat v maximální možné míře, jaké budeme schopni. Byť se to radnici nelíbí a osočuje nás ze štvaní lidí proti nim. Nadále budeme upozorňovat na všechno, co bude koalice "vařit", a je na vás, abyste se jí ptali na cokoliv, co pro vás bude důležité. A zejména na to, co pro vás koalice reálně dělá v záležitostech, které vás trápí.

Včerejší jednání zastupitelstva nedopadlo dobře, tlustý materiál výhod pro developery byl schválen, ale nic nekončí, jedeme dál. Patnáctka náš domov se svým programem je na vaší straně, na straně stávajících, současných obyvatel Prahy 15, nikoliv na straně developerů a jejich projektů.

Pokud s čímkoliv budete potřebovat pomoci, neváhejte se na nás obrátit, nejlépe zprávou na FB nebo prostřednictvím mailu 15nasdomov@email.cz.

bottom of page