top of page

so 27. 3.

|

Místo bude upřesněno

Ukliďme Groš a Záštěpí s Pytlomatem

Vzhledem k tomu, že se nyní nemůžeme sejít na pravidelné úklidové akci, nabízíme alespoň možnost individuálního sbírání odpadků. Na vybraném místě zřídíme pytlomat, ze kterého si každý kolemjdoucí bude moci vzít pytel a vyrazit do přírody sbírat.

Registration is Closed
See other events
Ukliďme Groš a Záštěpí s Pytlomatem
Ukliďme Groš a Záštěpí s Pytlomatem

Čas a místo

27. 3. 2021 9:00 – 28. 3. 2021 19:00

Místo bude upřesněno

O události

Ani letošní jaro sice nepřeje hromadným akcím, naše okolí ale úklid nutně potřebuje. Ve zdejších přírodních zákoutích se bohužel znovu nahromadilo množství odpadků, a tak vyhlašujeme na sobotu 27/3 a neděli 28/3 individuální úklid s pomocí tzv. PYTLOMATU!

Půjde o stojan, ze kterého si každý bude moci vzít pytel a vyrazit na své oblíbené místo sbírat odpadky. Přijít můžete dle libosti kdykoliv během uvedeného víkendu. Pytlomat bude umístěn po celou dobu trvání akce na lávce přes železnici mezi Pražskou ulicí a Za Drahou ZDE.

Pytle tedy k dispozici budou, jen je potřeba, abyste si přinesli vlastní rukavice. Sesbírané odpadky můžete následně vyhodit do kontejneru, který bude po celou sobotu a neděli umístěn kousek od lávky ZDE.

Rádi bychom se s úklidem zaměřili na sídliště Groš, lesík v Záštěpí, významný krajinný prvek Mokřady Triangl a okolí ulice Za Drahou. Všechna tato místa potřebují údržbu, aby nám i do budoucna přinášela příjemný pocit z jejich návštěvy.

Přidejte se k této již tradiční události, kterou Patnáctka náš domov pořádá dlouhá léta v rámci celorepublikové akce Ukliďme Česko.

Těšíme se na vaši pomoc!

Sdílet událost

bottom of page