top of page

POMÁHAT NÁS BAVÍ

Aukce "Pro Elišku" spojila v adventním čase členy i příznivce Patnáctky náš domov a po roce se zase ukázalo, že pomáhání nás baví!

Čtvrteční setkání při předání šeku na krásných 15.000,- Kč bylo plné dojetí a hluboké vděčnosti. Nejen ze strany Eliščiny maminky, kterou pomoc tolika neviditelných dárců opravdu zaskočila. I z naší strany, když jsme mohli na chvíli pobýt s odvážnou rodinou, která se navzdory péči o Elišku rozrostla o další dva mladší sourozence. A nikoho, kdo zná našeho člena Toníka Randu, nepřekvapí, že sama Eliška propadla kouzlu Toníkovy bezprostřednosti a nějaký šek ji zajímal opravdu jen okrajově:-)

Eliška má Angelmannův syndrom, ona sama je šťastné a usmívající se dítě, ale péče o ni je nepřetržitá a vzhledem k diagnóze bude celoživotní. Za šest let absolvovala již devětkrát lázeňskou léčbu skládající se z terapií, které nejsou všechny hrazeny pojišťovnou. A právě díky naší adventní aukci již nyní rodina ví, že na plánovaný desátý běh terapií má potřebné finance pohromadě.

 

Nakonec ještě jedna perlička - rodiče docházejí s holčičkou na hipoterapii do Toulcova dvora a právě minulý pátek Eliška jezdila na huculské klisničce Bajce, která byla adresátkou letní aukce Patnáctky náš domov.

 

Šťastné vánoce už nám díky Elišce začaly, nechme tu radost působit dále!

 

Jana Vachulová
členka Výboru zdravotnictví, sociálních věcí, rodiny a péče o seniory Prahy 15

 

Průběh dobročinné aukce pro Elišku

ZDE

A milé poděkování od Eliščiny maminky

ZDE

Eliska1.jpg
bottom of page