top of page

DEVELOPERSKÁ RADNICE PRAHY 15 SE POMALU USVĚDČUJE

 

Koalice ANO / ODS / TOP09 soustavně nalhává občanům, že pokud má developerský projekt kladné stanovisko k souladu s územním plánem od magistrátu, nelze s ním nic dělat. A s touto výmluvou jde nyní na Patnáctce na ruku jednomu developerovi za druhým, zatímco stávajícím obyvatelům a jejich protestům se jen vysmívá.

Vzpomenete třeba na projekt ubytovacího rezortu K Jezeru (219 ubytovacích jednotek)? Vznikne v hostivařském přírodním parku jen kvůli bohorovné nečinnosti radnice Prahy 15, která se neodvolala. Koalice místo toho vynakládá veřejné peníze, aby v Hlasateli a na letácích zavádějícím způsobem obhajovala svoji současnou pasivitu.

V Praze 12 se radnice naopak postavila za své občany - odvolala se proti povolení na výstavbu dvou věžáků na Kamýku (ZDE). A ministerstvo pro místní rozvoj nyní stanovisko magistrátu zrušilo! To stanovisko, které je podle prodeveloperské radnice Prahy 15 vždy svaté!

Jak dlouho se občané naší městské části od svých radních v čele se starostou Wenzlem (ANO), místostarostou pro územní rozvoj Neumannem (TOP09) a místostarostou pro strategické projekty Frauenterkou (ODS) nechají tahat na vařené nudli?

bottom of page