top of page

DALŠÍ STUDIE ZA MILION

Koalice schválila na návrh místostarosty Ing. Petra Neumanna (TOP 09) utracení 1,16 milionu korun vč. DPH za další tzv. koncepční studii. Zakázku na zpracování území v okolí Javorové čtvrti tentokrát získala společnost 4ct s.r.o., která se s úkolem musí vypořádat během pouhých tři měsíců.

Již v květnu letošního roku nechal místostarosta Neumann přiklepnout 1,68 milionu korun vč. DPH firmě Hlaváček & Partner za provedení podobné studie na území údajného nového centra Hostivaře.

V rozpětí pouhých dvou měsíců tak místostarosta dokázal s pomocí dalších koaličních radních odčerpat z rozpočtu městské části 2,84 milionu korun vč. DPH, a to za studie, které nebudou závazné pro žádného vlastníka pozemků v daných lokalitách ani pro žádný orgán státní správy nebo samosprávy. Nezapomeňme ani, že místostarosta sliboval za tímto účelem získání peněz z magistrátu.

Pokud se vám takové hospodaření s veřejnými prostředky nelíbí, připomínáme možnost podepsat žádost o projednání odvolání místostarosty Neumanna - archy jsou k dispozici v Zelenkově cukrárně na Veronském náměstí a v prodejně Norma v Horolezecké ulici nebo si je můžete stáhnout na našich webových stránkách.

bottom of page