top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraPatnáctka Náš Domov

Ukliďme Groš a Záštěpí s Pytlomatem

Ani letošní jaro sice nepřeje hromadným akcím, naše okolí ale úklid nutně potřebuje. Ve zdejších přírodních zákoutích se bohužel znovu nahromadilo množství odpadků, a tak vyhlašujeme na sobotu 27/3 a neděli 28/3 individuální úklid s pomocí tzv. PYTLOMATU!


Půjde o stojan, ze kterého si každý bude moci vzít pytel a vyrazit na své oblíbené místo sbírat odpadky. Přijít můžete dle libosti kdykoliv během uvedeného víkendu. Pytlomat bude umístěn po celou dobu trvání akce na lávce přes železnici mezi Pražskou ulicí a Za Drahou (ZDE).

Pytle tedy k dispozici budou, jen je potřeba, abyste si přinesli vlastní rukavice. Sesbírané odpadky můžete následně vyhodit do kontejneru, který bude po celou sobotu a neděli umístěn kousek od lávky (ZDE).


Rádi bychom se s úklidem zaměřili na sídliště Groš, lesík v Záštěpí, významný krajinný prvek Mokřady Triangl a okolí ulice Za Drahou. Všechna tato místa potřebují údržbu, aby nám i do budoucna přinášela příjemný pocit z jejich návštěvy.


Přidejte se k této již tradiční události, kterou Patnáctka náš domov pořádá dlouhá léta v rámci celorepublikové akce Ukliďme Česko.


Těšíme se na vaši pomoc!6 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page