top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraPatnáctka Náš Domov

Novoroční přání

Milá městská části Praho 15, milá Patnáctko, náš domove! Do nového roku ti z opozice přejeme vše, co jsme pro tebe měli přichystané, kdybychom se dostali na radnici - územní rozvoj, který odpovídá veřejnému zájmu a nesnižuje kvalitu života tvých stávajících obyvatel, hodnotný skatepark v Horních Měcholupech, domov pro seniory na pozemku za ZŠ Hornoměcholupská nebo mateřskou školu v západní části Hostivaře.


Přejeme ti také kvalitní péči o životní prostředí a jeho ochranu, stejně tak i bezpečné a čisté veřejné prostory. Co nejotevřenější radnici a budoucnost tvořenou společně s tvými obyvateli, kterou si opravdu zasloužíš, ruku v ruce s vyrovnaným a transparentním on-line rozpočtem.

Dostavba Pražského okruhu a lepší parkování je již tradičním přáním, stejně jako místa ve školkách, lepší jazykové vzdělávání a pestrý kulturní a společenský život, to vše podpořené velkorysým participativním rozpočtem.


Přejeme ti, Praho 15, abys byla takovým místem, kde se dobře žije všem – od dětí a mladých rodin až po seniory – a byla čtvrtí, kde se nikdo necítí omezen kvůli věku nebo zdravotnímu stavu.


Nám všem pak přejme, aby Nezávislí byli skutečně nezávislí (když už se do svých funkcí nechali zvolit hlasy SPD) a opozice byla skutečnou opozicí v pravém smyslu slova, vytrvale nabízející alternativu a důsledně kontrolující kroky koalice.

Vážení a milí spoluobčané, do nového roku vám navíc přejeme pevné zdraví, štěstí, pohodu a především naději.


Radek Běla (sloupek našeho zastupitele v lednovém Hlasateli)10 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page